Кримінальні справи за статтею тероризм порушувалися по кожному вибуху у Дніпропетровську окремо, - ГПУ

П'ятниця 27 квітня 2012 17:02

Кримінальні справи за статтею тероризм порушувалися по кожному вибуху у місті Дніпропетровську окремо, проте зараз вони об'єднані в одне провадження. Про це у Верховній Раді заявив заступник генерального прокурора України Євген Блажівський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Відразу як стало відомо про вчинення першого вибуху прокурором Дніпропетровської області було порушено кримінальну справу за статтею тероризм... Після того, як прозвучали інші вибухи, також були порушені кримінальні справи. Зараз вони об'єднані в одне провадження. Розслідування справи проводиться спільною групою слідчих Служби безпеки України, працівниками органів прокуратури і Міністерства внутрішніх справ", - заявив Блажівський.

Також заступник прокурора заявив, що після закінчення слідчих дій правоохоронними органами планується провести міжвідомчу нараду для підведення підсумків першого етапу розслідування.

Зазначимо, СБУ заявила, що надзвичайний стан в Дніпропетровську вводити не планується.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся