Вугілля на Луганську ТЕС можуть подавати автотранспортом, - МінАТО

Середа 10 травня 2017 12:55
Вугілля на Луганську ТЕС можуть подавати автотранспортом, - МінАТО
Фото: вугілля на ТЕС можуть підвозити на вантажівках

Мінато шукає шлях подавати вугілля на ТЕС в обхід залізниці

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб обговорили можливість вирішення проблеми, яка виникла з постачанням енергетичного вугілля по підконтрольній території Україні залізничним транспортом на Луганську ТЕС. Про це повідомляє прес-служба МінАТО.

У відомстві повідомляють, що на сьогодні розглядається можливість поставок вугілля на ТЕС за допомогою великогабаритних автомобілів.

"Однак, таке рішення може призвести до того, що вантажівки зіпсують дорожнє покриття області. При цьому вимушений ремонт доріг буде додатковим навантаженням на бюджет області. Зараз Україна має визначитися, чи вона залучити додаткові джерела фінансування ремонтних робіт даних автодоріг", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через лінію Луганська ТЕС - станція Лисичанська забезпечуються всі потреби підконтрольної Україні частині Луганської області, крім чотирьох населених пунктів близько Трьохізбенки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся