Від ударів коаліції в Сирії загинули 300 мирних жителів, - Amnesty International

НовиниПолітика    26.10.2016 - 11:27
Фото: авіаудари в Сирії
Фото: авіаудари в Сирії

Однак військові визнали загибель лише однієї людини

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявляє, що в результаті авіаударів очолюваної США коаліції за останні два роки в Сирії загинули не менше 300 мирних жителів, передає ВВС.

"Аналіз доступних даних свідчить, що в кожному разі сили коаліції не вживали адекватних запобіжних заходів, щоб мінімізувати втрати серед мирного населення і руйнування цивільних об'єктів", - пояснила представник організації в Бейруті Лінн Маалуф.

Так, Amnesty проаналізувала дані, отримані від сирійських правозахисників і місцевих моніторингових організацій, і встановила, що в результаті 11 авіаударів були вбиті близько 300 мирних жителів, в той час як військові визнали загибель лише однієї людини.

"Ми побоюємося, що очолювана США коаліція значно недооцінює шкоду, заподіяну мирним жителям під час операцій в Сирії", - заявила Маалуф.

Нагадаємо, раніше анонсувалося, що президент США Барак Обама і його зовнішньополітичні радники вивчать військові й інші варіанти дій в Сирії, де режим Асада за підтримки російської авіації продовжують бомбити Алеппо.

On Top