Навчання "Сі Бриз" стануть ще одним кроком для досягнення стабільності в регіоні, - Порошенко

НовиниПолітика    17.07.2017 - 13:42
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Голова держави привітав з 20-річчям навчань

Президент України Петро Порошенко заявив, що навчання "Сі Бриз" стануть ще одним кроком для досягнення стабільності в регіоні. Про це він сказав у ході робочого візиту до Одеської області.

"Щиро вірю, цьогорічні навчання стануть ще одним кроком для досягнення стабільності в регіоні. Вітаю із двадцятиріччям “Сі Бризу”!" - зазначив голова держави.

Нагадаємо, Порошенко назвав спільні навчання Військово-морських сил України і США "Сі Бриз" українською відповіддю на гібридну війну. "Ці навчання - наша відповідь ідеологам, організаторам та спонсорам гібридних воєн", - сказав президент.

За словами глави держави, навчання "Сі Бриз" є удосконаленням роботи штабу багатонаціональної тактичної групи в плануванні дій по стандартам НАТО.

Українсько-американські навчання "Сі Бриз-2017" стартували 10 липня в Одесі. У навчаннях візьмуть участь більше 30 кораблів, катерів і суден забезпечення, більше 25 літаків і вертольотів, а також особовий склад з 16 країн світу, включно з Україною. Всього в навчаннях візьмуть участь понад 3000 осіб.

On Top