ru ua

Збитки "Укргазвидобування" через зупинку потужностей склали вже 3 млн грн

Збитки ПАТ "Укргазвидобування" через зупинку потужностей склали вже 3 млн грн.

Збитки ПАТ "Укргазвидобування" через зупинку потужностей склали вже 3 млн грн. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"ПАТ "Укргазвидобування" початок зупинки своїх потужностей через неможливість реалізації продукції у зв'язку з тим, що Міненерговугілля та Мінекономрозвитку не сформували і не затвердили новий склад аукціонного комітету, який здійснює загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням аукціонів з продажу скрапленого газу", - йдеться в повідомленні.

Як розповіли в компанії, вже третій день поспіль припинена робота Тимофіївського УПВВ, обладнання переведено на інший технологічний цикл, в результаті чого щодоби втрачається близько 70 т СПБТ.

"Оскільки середня вартість 1 т СПБТ на останньому аукціоні становила 14 850 грн за тонну, то збитки від недоотримання СПБТ вже перевищили 3 млн грн", - відзначили в "Укргазвидобуванні".

У компанії відзначили, що якщо ситуація не стабілізується, їм доведеться зупинити роботу Юлієвської УКПГ, Яблунівського ВПГ і ТЦСК "Базилівщина".

Нагадаємо, вчора "Укргазвидобування" заявила про загрозу припинення своєї роботи.