Збитки держшахт за січень-квітень 2015 р. досягли 250 млн грн, - Демчишин

Вівторок 26 травня 2015 12:10
Збитки держшахт за січень-квітень 2015 р. досягли 250 млн грн, - Демчишин
Фото: Володимир Демчишин

Міненерго планує внести програму розвитку вугільної галузі на Кабмін

Починаючи з 2015 р., за січень-квітень, Міністерство енергетики та вугільної промисловості заплатило державним шахтам 1,166 млрд грн, а продукції від них отримано на 910 млн грн. Тобто за чотири місяці накопичилося 250 млн грн збитку. Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Міністр підкреслив, що шум навколо закриття шахт створено штучно. "Коли спілкуєшся з директорами шахт і навіть з місцевими профспілками, люди розуміють, що так чи інакше з шахтами, які глибоко збиткові, потрібно щось робити, їх треба закривати", - зазначив він.

Демчишин повідомив, що планує на цьому тижні погодити програму розвитку галузі, що передбачає закриття значної частини держшахт з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

"Принаймні, ми обговоримо її і предметні речі, які можна доопрацювати протягом короткого періоду. Ми доопрацюємо і, якщо все вийде, спробуємо внести цю програму в середу на Кабмін. Якщо - ні, тоді на наступний Кабмін", - додав він.

Нагадаємо, в кінці квітня, в ході Третього з'їзду шахтарів, Демчишин заявив про плани ліквідувати 3 держшахти.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся