Вбивство Шеремета пов'язано з його професійною діяльністю, - Кисельов

НовиниНадзвичайні події    20.07.2016 - 11:35
Фото: Євген Кисельов прокоментував вбивство Павла Шеремета
Фото: Євген Кисельов прокоментував вбивство Павла Шеремета

Кисельов припустив, що вбивство спрямоване на залякування українського журналістського цеху

Вбивство журналіста Павла Шеремета пов'язано з його професійною діяльністю. Про це РБК-Україна заявив колега загиблого Євген Кисельов.

"Нам потрібно дочекатися хоча б попередніх заяв органів слідства - це раз. Друге - те, що це (вбивство - ред.) пов'язане з професійною діяльністю Шеремета, і в тому, що у цього вбивства може бути політична підоснова у мене жодних сумнівів немає", - сказав Кисельов.


Євген Кисельов додав, що це розслідування має проводитися "за гарячими слідами".

"Останнім часом я звертав увагу на те, що у нього з'являлися великі дуже серйозні, глибокі інтерв'ю з яскравими постатями української політики та українського бізнесу. На мене, наприклад, враження справило дуже цікаве інтерв'ю з новим лідером фракції БПП Ігорем Гринівим. Що стосується якихось розслідувань кримінального або антикорупційного властивості - про це я нічого не знаю"

Однак Кисельов підкреслив, що політичні, кримінальні та бізнес еліти рідко вдаються до розправи над журналістами.

"Я скептично ставлюся до того, що різні роду чиновники, корупціонери, представники кримінального світу всерйоз побоюються такого роду публікацій. Мій журналістський досвід показує, що вкрай рідко вдаються до таких крайніх заходів ось ці люди. Я не виключаю того, що це просто якесь демонстративне злочин, спрямований на те, щоб налякати журналістський цех в цілому. Я не виключаю того, що у нього справді готувалася якась серія публікацій. Зрозумійте, якщо інтерв'ю записано, матеріали зібрані неможливо зупинити публікацію. Знайдуться інші товариші, колеги, які доведуть цю роботу до кінця, так вже влаштована професія", - підкреслив Кисельов.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко доручив правоохоронним органам терміново розслідувати загибель Павла Шеремета.

On Top