Вбивство Окуєвої: Кадиров звинуватив українські спецслужби

Середа 01 листопада 2017 11:07
Вбивство Окуєвої: Кадиров звинуватив українські спецслужби
Фото: Рамзан Кадиров (kremlin.ru)

Кадиров заявив, що Окуєва не має відношення до Чечні

Глава Чеченської Республіки (Росія) Рамзан Кадиров заявив, що організатором вбивства Аміни Окуєвої є українські спецслужби. Про це він написав у своєму Telegram.

За його словами, звинувачення, які висуваються в Україні щодо Росії у зв'язку з вбивством Окуєвої, є спробою заплутати сліди. Він зазначив, що справжнє ім'я Окуєвої - Наталя Никифорова.

"У Києві прекрасно знають, що Никифорову безжально розстріляли свої ж рідні спецслужби. Перефразовуючи Тараса Бульбу, можна сказати, хто породив, той і вбив", - написав глава Чечні.

Кадиров також зазначив, що Окуєва не має відношення до Чечні.

"Символ революції і Майдану, дівчина в хустці і камуфляжі... Вона не має ніякого відношення ні до Чечні, ні до чеченського народу", - написав він.

Нагадаємо, раніше глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що допускає "російський слід" у справі Окуєвої. "Не можу говорити голослівно, є там слід Російської Федерації чи ні, але в той же час я можу допустити з величезною часткою ймовірності, що там є такий слід", - сказав Грицак.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся