Вбивство у Кривому Озері: поліцейських перевірить обласна прокуратура

НовиниНадзвичайні події    25.08.2016 - 02:32
Фото: Миколаївська обласна прокуратура розпочала розслідування щодо вбивства у Кривому Озері
Фото: Миколаївська обласна прокуратура розпочала розслідування щодо вбивства у Кривому Озері

У четвер заступник прокурора Миколаївської області зустрінеться з місцевими жителями для встановлення інших фактів неправомірних дій працівників поліції

Слідчим відділом прокуратури Миколаївської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перевищення службових повноважень посадовими особами Кривоозерського відділення Нацполіції у Миколаївській області. Про це повідомила прес-служба прокуратури Миколаївської області.

"З метою уникнення суспільного напруження, прокурором області Тарасом Дунасом невідкладно у смт Криве Озеро було скеровано слідчу групу з числа слідчих слідчого управління прокуратури області на чолі із заступником прокурора області С. Божилом", - йдеться у повідомленні.


Зазначається, що тіло потерпілого направлене для проведення судово-медичної експертизи до Миколаївського обласного бюро судово-медичних експертиз з метою встановлення реальної причини смерті.

Проводяться першочергові слідчі дії (допити, призначення судово-медичних експертиз тощо) для повного, всебічного та об’єктивного встановлення обставин події.

У рамках порушеного кримінального провадження за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України буде надано належну правову оцінку працівникам поліції, з якими наразі тривають слідчі дії.

Крім того, у прокуратурі повідомили, що на четвер запланована зустріч з громадянами для встановлення інших фактів неправомірних дій працівників поліції.

"У четвер, 25 серпня, о 09:00 годині у приміщенні Кривоозерського відділу Первомайської місцевої прокуратури (вул. Шевченка, 15) відбудеться прийом громадян заступником прокурора області С. Божилом, заступником начальника Нацполіції в області А. Гаспаровим та працівниками управління внутрішньої безпеки Нацполіції з метою встановлення інших фактів щодо неправомірних дій з боку працівників поліції", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, у ніч на 24 серпня 2016 року в Кривому Озері Миколаївської області поліцейські насмерть забили чоловіка при затриманні.

Нагадаємо, у середу, 24 серпня, мешканці смт Криве Озеро Миколаївської області намагалися влаштувати самосуд над затриманими за вбивство місцевого жителя Олександра Цукермана поліцейськими.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top