В НБУ достатньо резервів для підтримки курсу гривні, - Акімова

Четвер 11 серпня 2011 16:30

В Україні на сьогоднішній день немає підстав для девальвації гривні. Про це заявила на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна. 

"На сьогоднішній день платіжний баланс в Україні позитивний, причому є тенденція зростання позитивного сальдо, хоча торговий баланс у нас поки негативний, але він переконливо компенсується припливом по фінансовому рахунку. Це говорить про те, що за інших рівних умов, незважаючи на ті ризики, що є у світі, іноземні інвестори почали Україні довіряти і це вселяє велику впевненість, що ситуація у фінансовій частині досить стабільна... У разі якихось зовнішніх шоків, у Національного банку України є можливість підтримати курс, згладити коливання, валютні резерви НБУ досить великі, більше 37 млрд, і можливості для згладжування курсу є", - сказала Акімова.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся