У Нацгвардії з'явився унікальний вертоліт для евакуації поранених

Національна гвардія України отримала в своє розпорядження модернізований вертоліт Мі-8-МТВ1 для проведення авіамедичної евакуації поранених.

Національна гвардія України отримала в своє розпорядження модернізований вертоліт Мі-8-МТВ1 для проведення авіамедичної евакуації поранених. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії.

"На вертольоті встановлено реанімаційний модуль на двох пацієнтів, шість носилок для тяжко поранених. У складі екіпажу - два лікаря. Реанімаційні заходи можуть розпочатися ще в повітрі: здійснити вентиляцію легенів або переливання крові, моніторити серцевий пульс, реанімувати роботу серця за допомогою дефібрилятора. Все це на дистанційному контролі - показники пацієнта транслюються на моніторах лікарів через Bluetooth", - йдеться в повідомленні.

Вертоліт обладнаний бортовою інтегрованою системою для виконання нічних польотів. Встановлена оптико-електронна система виробництва FLIR, потужний пошуковий прожектор з інфрачервоною камерою, лебідка для підйому одночасно двох поранених.

"Таким чином, вертоліт може виконувати евакуацію постраждалих з непідготовлених майданчиків 24 години на добу, сім днів на тиждень", - повідомляє Нацгвардія.

Вертоліт надала ПрАТ "Авіакомпанія "Українські вертольоти". До розпорядження Національної гвардії України від цієї ж авіакомпанії на благодійній основі надійде ще один модернізований вертоліт для авіамедичної евакуації, а також два транспортні вертольоти Мі8МТВ1, обладнані носилками для транспортування до 12 поранених.

У Нацгвардії з'явився унікальний вертоліт для евакуації поранених

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся