Більше тисячі українців відвідає екскурсію у ВР перед Днем незалежності

НовиниСуспільство    23.08.2016 - 22:34
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

За його словами, сьогодні і завтра екскурсії будуть проходити кожні півгодини

Більше тисячі українців відвідає екскурсію до Верховної Ради перед Днем незалежності. Про це повідомив голова Верхової Ради Андрій Парубій під час брифінгу у вівторок, 23 серпня, передає кореспондент РБК -Україна.

"Сьогодні і завтра екскурсії будуть проходити кожні півгодини. За ці два дні нас відвідає понад 30 екскурсійних груп більш тисячі наших громадян і гостей нашої країни", - повідомив Парубій.


"В рамках ініціативи "Відкрита Рада" ми сьогодні починаємо наш пілотний проект по збільшенню кількості відкритих екскурсій Верховною Радою України.

"Ми відкрили реєстрацію вчора, і менше ніж за п'ять годин всі місця в екскурсійних групах були повністю заповнені", - зазначив Парубій.

За його словами, відвідувачі побачать експозицію "Символи нашої незалежності", яка демонструватиметься у Верховній Раді України. Моя окрема подяка волонтерам і колективу Національного музею історії

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що засідання Ради 24 серпня залишається під питанням.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Поставка летальної зброї Україні має залишитися на порядку денному, - Парубій У Раді уточнили обсяг допомоги, який Україна отримає від ЄС
On Top