Тимчук: бойовики розгорнули в Стаханові батальонно-тактичну групу

НовиниНадзвичайні події    28.01.2016 - 10:14
Фото: Дмитро Тимчук
Фото: Дмитро Тимчук

Бойовики посилюють свої позиції, перекидають техніку

У Стаханові (Луганська область) бойовики розгорнули батальонно-тактичну групу. Про це в Facebook повідомляє лідер групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"У Стаханові розгорнуто пункт управління бойовиків. Даний ПУ візьме під контроль обидва сектора від Санжаровки до Бахмутської траси. Також в районі Стаханова, Брянки та Ірміно, йде розгортання ще однією батальйонної тактичної групи (БТГ) бойовиків", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на Донбасі йде посилення бандформування, що оперує в районі Старомихайловки (напрямок - Красногорівка). За добу зафіксовано перекидання не менше взводу, а також до 5 одиниць ББМ (2 од. - БМП-2, МТ-ЛБ).

"Уточнена інформація по артилерії і танках терористів в Донецьку: в приватному секторі південніше вул. Стратонавтів мережею групи ІС ідентифікована батарея 122-мм гаубиць Д-30 - 8 од., і 11 танків, розосереджених по подвір'ях", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на південно-східній околиці Перевальська і за містом у посадках зафіксовано дві групи танків (усього 12 од.) на позиціях.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».Российско-террористические войска на Донбассе продолжают акти...

Опубликовано Дмитрием Тымчуком 27 января 2016 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики продовжують обстрілювати сили АТО зі стрілецької зброї, кулеметів і гранатометів.

On Top