ru ua

Twitter вводить нову кнопку для скарг на твіти

Сервіс мікроблогів Twitter вводить нову кнопку "повідомити про порушення", за допомогою якої бажаючі можуть поскаржитися на образливі або протиправні твіти інших користувачів.

Сервіс мікроблогів Twitter вводить нову кнопку "повідомити про порушення", за допомогою якої бажаючі можуть поскаржитися на образливі або протиправні твіти інших користувачів. Про це повідомляє ВВС.

Така кнопка вже є в мобільному додатку соціальної мережі для останньої версії операційної системи iOS і через місяць з'явиться в додатку для Android і на сайті twitter.com.

Внесено також зміни до правил Twitter: з'явилася декларація, що цей інтернет-сервіс не сприймає образливої поведінки користувачів.

Рішення про це було прийнято після того, як вісім британських жінок, у тому числі журналістки і одна член парламенту, стали отримувати образливі повідомлення та твіти з погрозами.

Керуючий директор Twitter Тоні Ван приніс постраждалим вибачення від імені компанії.

"Те, через що пройшли ці жінки, просто не можна терпіти. Подібне не можна залишати без уваги і в реальному світі, й в Twitter", - написав Ван у своєму мікроблозі.

Читайте також: Суд у Кувейті засудив вчительку до 11 років позбавлення волі за образу еміра

Поліція почала розслідування з метою залучення зловмисників до відповідальності.