ТВЕЛ вважає за доцільне для України будівництво заводу з фабрикації ядерного палива у формі СП

Четвер 24 червня 2010 14:17

ТВЕЛ вважає за доцільне для України будівництво заводу з фабрикації ядерного палива у формі СП. Про це повідомив журналістам віце-президент ТВЕЛ Василь Константинов, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, в першу чергу такий формат роботи цікавий Україні. «Перш за все, вам (Україні) цікаво, щоб це було СП...ліцензії, звичайно, передаватимуться, в якому вигляді, це вже узгоджуватиметься юристами. Для того, щоб не було перешкод в передачі збірок і виробництва на українському ринку. Далі, якщо треба буде, і ми ухвалимо рішення йти в треті країни з цього заводу, значить, буде дія ліцензій», - зазначив В.Константинов.

Він зазначив, що вважає за доцільне створення СП, в якому одна із сторін матиме контрольний пакет. Але він підкреслив, що це питання повинна вирішувати українська влада.

Він додав, що на заводі з фабрикації ядерного палива, який планується побудувати в Україні, працюватимуть українські робочі, а Росія, якщо виграє тендер, надаватиме лише техдопомогу.

Нагадаємо, раніше Мінпаливенерго заявляло, що конкурс з відбору компаній, які візьмуть участь в будівництві заводу з фабрикації ядерного палива в Україні, планується завершити до жовтня 2010 р.  У ньому беруть участь російський «Росатом» і американська компанія WestingHouse.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся