Для гасіння пожежі у Чорнобильській зоні авіація ДСНС скинула близько 152 тонн води

Для гасіння пожежі у Чорнобильській зоні авіація ДСНС скинула близько 152 тонн води
Фото: лісова пожежа (yatsenyuk.org.ua)

Станом на 14 годину 30 червня продовжується гасіння пожежі

Для гасіння пожежі у Чорнобильській зоні авіація Державної служби України з надзвичайних ситуацій скинула близько 152 тонн води. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДСНС.

"Станом на 14 годину 30 червня продовжується гасіння пожежі. Завдяки комплексному застосуванню наземних та повітряних сил площу пожежі вдалося зменшити з 25 га до 8 га. Авіацією ДСНС скинуто близько 152 тонни води (37 скидів)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через пожежу у Чорнобильській зоні на території зони відчуження посилено контроль за радіаційною ситуацією. В оперативному режимі аналізуються дані щодо потужності еквівалентної дози гамма-випромінювання (ПЕД) та вмісту радіонуклідів у повітрі в районі пожежі. Наразі в зоні відчуження та на прилеглих територіях погіршення радіаційного стану не спостерігається, радіаційна ситуація знаходиться під контролем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся