У Чорнобильській зоні через пожежу посилено контроль за радіаційною ситуацією

НовиниНадзвичайні події    30.06.2017 - 11:58
Фото: пожежа в лісі (УНІАН)
Фото: пожежа в лісі (УНІАН)

Наразі в зоні відчуження та на прилеглих територіях погіршення радіаційного стану не спостерігається

Через пожежу у Чорнобильській зоні на території зони відчуження посилено контроль за радіаційною ситуацією. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державного агентства України з управління зоною відчуження у Facebook.

"Враховуючи радіологічну значимість пожежі, на території зони відчуження посилено контроль за радіаційною ситуацією. В оперативному режимі аналізуються дані щодо потужності еквівалентної дози гамма-випромінювання (ПЕД) та вмісту радіонуклідів у повітрі в районі пожежі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі в зоні відчуження та на прилеглих територіях погіршення радіаційного стану не спостерігається, радіаційна ситуація знаходиться під контролем.

 

ПРО РАДІАЦІЙНУ СИТУАЦІЮ В ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ В РАЙОНІ ПОЖЕЖІ СТАНОМ НА 8.00, 30.06.2017 Радіаційний фон в зоні відчуження...

Опубліковано Державне агентство України з управління зоною відчуження 30 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рятувальникам вдалося зменшити площу пожежі в Чорнобильській зоні з 25 до 8 га. Залучення наземних сил ускладнено підвищенням радіаційного фону в осередку горіння. Загроза поширення вогню на інші лісові квартали відсутня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top