ua en ru

Туреччина запитує обшук у консульстві Саудівської Аравії через зникнення журналіста

Туреччина запитує обшук у консульстві Саудівської Аравії через зникнення журналіста Фото: Джамаль Хашоггі (скрін відео)

Запит направлено послу Саудівської Аравії в Анкарі

Влада Туреччини через ситуацію зі зниклим журналістом The Washington Post Джамалем Хашшогі направила запит послу Саудівської Аравії в Анкарі Валіду бін Абдулу Карім Ель-Крейджі на обшук консульства в Стамбулі. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на телеканал NTV.

Зазначено, що раніше саудівський принц Мухаммед бен Сальман в інтерв'ю Bloomberg сказав, що готовий допустити представників Туреччини в консульство для проведення обшуку, "якщо вони попросять".

Нагадаємо, агентство Reuters, посилаючись на свої джерела серед турецьких посадовців, писало, що відомого саудівського журналіста Джамаля Хашоггі, який зник під час відвідування консульства Саудівської Аравії у Стамбулі, вбили в дипустанові.

Зазначалося, що його тіло таємно вивезли з території консульства.

Як писало РБК-Україна раніше, Туреччина розслідує зникнення відомого саудівського журналіста Джамаля Хашоггі. Так, поліція припускає, що журналіст був убитий на території консульства Саудівської Аравії у Стамбулі.

За даними видання The Washington Post, слідчі підозрюють, що до Туреччини з Саудівської Аравії "для запланованого вбивства" прибула група з 15 осіб, які вбили журналіста в консульстві на початку тижня. Ці люди в той же день покинули Туреччину.