Туреччина повинна виконати всі умови для отримання безвізового режиму з жовтня, - Юнкер

НовиниПолітика    22.08.2016 - 10:23
Фото: Юнкер заявив, що Туреччина повинна виконати всі умови для скасування віз
Фото: Юнкер заявив, що Туреччина повинна виконати всі умови для скасування віз

Брюссель, як і раніше, вимагає від Туреччини пом'якшення законодавства у сфері боротьби з тероризмом

Туреччина повинна виконати всі вимоги Європейського союзу для отримання безвізового режиму з жовтня. Про це заявив голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, передає Reuters.

Питання про безвізові поїздки, яке безпосередньо пов'язане з угодою щодо поводження з біженцями, може бути вирішено з 1 жовтня, тільки якщо всі умови будуть виконані", - повідомив Юнкер.


Основною вимогою залишається реформування законодавства у сфері боротьби з тероризмом.

"Антитерористичні закони не можуть бути використані для ув'язнення представників інтелігенції, вчених і журналістів. Це не боротьба з тероризмом, яку ми маємо на увазі", - підкреслив глава Єврокомісії.

Брюссель вимагає від Туреччини пом'якшити законодавство, але Анкара відмовляється це робити з посиланням на те, що закони мають життєво важливе значення в боротьбі з терористичною організацією "Ісламська держава" і з членами Робочої партії Курдистану

Раніше міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що турецькі влади припинять допомагати з врегулюванням потоком біженців та мігрантів в Європу, якщо 28 країн ЄС не приймуть рішення про скасування візи для турецьких громадян

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що із зарубіжних країн відкликані близько 300 співробітників МЗС Туреччини, які працюють в дипмісіях.

On Top