Турчинов підписав закон про спрощення процедури реєстрації припинення діяльності ФОП

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон № 1258-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом".

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон № 1258-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом". Про це повідомила прес-служба Президента України.

Закон спрямований на запровадження заявницького принципу державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців.

Закон вносить зміни до Цивільного та Господарського кодексів України, а також до законів "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування".

Нагадаємо, народні депутати ухвалили цей закон 13 травня 2014 р. За відповідне рішення проголосували всього 245 нардепів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся