Туніс - Англія: онлайн трансляція (рахунок 1:2)

Туніс - Англія: онлайн трансляція (рахунок 1:2) Фото: Туніс - Англія (twitter.com/England)

РБК-Україна провів трансляцію поєдинку групи G на ЧС-2018

Туніс - Англія. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:00 за київським часом, дивитися матч можна на каналі "Інтер". Збірна Англії зіграє з Тунісом в матчі першого туру групи G чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, фаворитом протистояння очікувано є команда з "Туманного Альбіону".

18 червня 21:00
Волгоград, Арена "Волгоград"

Другий тайм 1:2

90 + 5 хв. От і все! Матч закінчився!

90 + 3 хв. ГОООООЛ! Англія вириває перемогу! Бейл знову забиває з близької відстані, тепер взагалі з воротарської!

83 хв. Решфорд увірвався в штрафну, але захисник збірної Тунісу
вчасно вибив м'яч.

80 хв. Ще заміна. Аллі йде, Лофтус-Чик з'являється на полі.

73 хв. Тепер заміна у Тунісу: Наїм Сліті йде, Мохамед Бен Амор на полі замість нього.

68 хв. Заміна від Саутгейта: З поля пішов Рахім Стерлінг, Маркус Рашфорд дебютує на чемпіонаті світу.

55 хв. Туніс став виглядати більш організованим в обороні після перерви, і поки у Англії небагато шансів.

49 хв. Другий тайм починається досить спокійно, поки притиснути Туніс до своїх воріт Англії не удатся.

46 хв. Починається другий тайм! Без замін у перерві.

45 хв. Свисток на перерву. Трохи відпочинемо.

44 хв. Який момент!!! Лингард проштовхнув м'яч повз воротаря, але йому трохи не пощастило. Дуже близько!

38 хв. Тріпп'єр зі стандарту виконав подачу на дальню штангу, м'яч після скидки Аллі заметушився по штрафному майданчику, Стерлінг не зміг пробити в падінні через себе, а потім по м'ячу не влучив Стоунс.

35 хв. Фержані Сассо зрівнює рахунок у матчі, а Кайл Уокер отримує гірчичник.

32 хв. А у нас пенальті в матчі! Кайл Уокер чогось схопив руками суперника в центрі штрафного. Прекрасний шанс для Туніса!

16 хв. На жаль, вимушена заміна у Тунісу! Основний воротар збірної зі сльозам на очах покинув поле через травму.

11 хв. Кейн забиває ГОЛ! Воротар Тунісу врятував, витягнув удар з лінії воріт - але Гаррі був за півметра, він без праці добив і відкрив рахунок. Класний початок!

3 хв. Відразу два небезпечних моменти на перших хвилинах! Один привів до кутового, другий вийшов після цього. Англія тисне!

1 хв. Матч почався. Погнали!

- Туніс почне ЧС-2018 в білій формі, англійці надінуть червоний комплект.

Останнім з претендентів на золото ЧС-2018 стартують на турнірі англійці. Склад у "трьох левів" молодий і амбітний, не програє колектив Гарета Саутгейта більше року, з 13 червня 2017 року.

Однак у африканської збірної, яка повертається на чемпіонат світу вперше з 2006 року, очевидно, свої плани на турнір. У недавніх товариських зустрічах тунісці постали непоступливою і добре організованій командою. Спершу вдалося вирвати нічию у Португалії, а потім нав'язати серйозну боротьбу Іспанії, пропустивши гол лише в самій кінцівці. Настрій у команди бойовий і оптимістичний: футболісти впевнені в своїх силах.

Збірні Тунісу та Англії зустрічалися одного разу, 20 років тому на чемпіонаті світу у Франції, 15 червня 1998 року гору взяли гравці "Туманного Альбіону" - 2:0. У майбутній зустрічі збірна "трьох левів" знову фаворити.

Але зустріч може завершитися з несподіваним для англійців результатом, як вже сталося на ЧС-2018 з топовими збірними, які зіграли необачно.