Цуренко вийшла до 1/4 фіналу турніру в Акапулько

Цуренко вийшла до 1/4 фіналу турніру в Акапулько Фото: Леся Цуренко в Акапулько (twitter.com/LTsurenko)

Українка продовжує захист титулу

Друга ракетка України Леся Цуренко у другому раунді турніру в мексиканському Акапулько здолала австралійку Аріну Родіонову і продовжила захист титулу. Про це повідомляється на сайті Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Українці, яка займає 40 рядок світового рейтингу, для перемоги з рахунком 6: 3, 6: 1 над 130 ракеткою знадобився одну годину і 16 хвилин.

У чвертьфіналі українська тенісистка зустрінеться зі своєї торішньої суперницею по фіналу цього турніру - француженкою Крістіною Младенович, яка займає 14 сходинку в світовому рейтингу.

Цуренко і Младеновіч зустрічалися одна з одною вже шість разів і п'ять перемог в цих матчах, включаючи дві в минулому році, здобула українка.