Цуренко другий рік поспіль вийшла у фінал турніру в Акапулько

Цуренко другий рік поспіль вийшла у фінал турніру в Акапулько Фото: Леся Цуренко (wtatennis.com)

Українка є чинною чемпіонкою змагань

Друга ракетка України і 4 ракетка світу Леся Цуренко вийшла у фінал турніру в Акапулько. Про це повідомляється на сайті Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У півфінальному поєдинку проти австралійки Дар'ї Гаврилової Цуренко виграла з рахунком 6: 2, 6: 4. Матч тривав 1 годину і 47 хвилин.

Таким чином, діюча чемпіонка мексиканського турніру вийшла в фінал, де зіграє проти 183 рейтингу WTA швейцарки Штефані Фегель, яка в 1/2 фіналу обіграла шведку Ребекку Петерсон (6: 4, 7: 6 (5)).

Статистика особистих зустрічей в матчах Цуренко - Фегель становить 4: 1 на користь українки, але їх останній матч, який відбувся в Катовіце в 2016 році, виграла саме швейцарка.

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна зустрінеться з американкою Вінус Вільямс у стартовому матчі на виставковому турнірі Tie Break Tens, який відбудеться в Нью-Йорку 5 березня.