Цуренко впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру в Хобарті

Цуренко впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру в Хобарті Фото: Леся Цуренко (WTA)

Українка здобула перемогу над 50 номером світового рейтингу

Українська тенісистка Леся Цуренко здобула другу перемогу на турнірі в Хобарті серії WTA International. Про це повідомляється на сайті змагань.

У другому колі австралійського турніру Цуренко обіграла 50 ракетку світу з Казахстану Юлію Путінцеву з рахунком 3:6, 2:6.

Матч тривав 1 годину 14 хвилин. За цей час українка ні разу не подала навиліт, тричі помилився при введенні м'яча в гру і реалізувала 5 брейк-поінтів з 7. Путінцева, в свою чергу, також не виконала жодного ейса, допустила 2 подвійні помилки і взяла 2 гейми на подачі суперниці.

У чвертьфіналі Цуренко зіграє з переможницею матчу Чжан Шуай (Китай) - Аріна Сабаленко (Білорусь).