Цукерберг став головним бізнесменом року за версією журналу Fortune

НовиниФінанси    11.11.2016 - 11:05
Фото: Марк Цукерберг
Фото: Марк Цукерберг
У Facebook Messenger з'явився новий вид реклами Комітет рекомендує Раді скоротити звітність для суб’єктів малого бізнесу

Гендиректор Apple розташувався на 11 місці

Діловий журнал Fortune опублікував рейтинг найбільш успішних бізнесменів року. Очолив список засновник соціальної мережі Facebook 32-річний Марк Цукерберг.

При складанні рейтингу видання враховувало фінансові показники підприємств, його стратегію, бачення майбутнього компанії, а також вплив на світ бізнесу.

"У цьому році цей процес неминуче привів нас до людини, якій лише 32 роки і яка зуміла побудувати потужну компанію Facebook вартістю 375 млрд доларів з 22 млрд доларів прибутку і з близько 1,8 млрд користувачів, - до Марка Цукерберга. Його стрімкий зліт говорить щось про світ, в якому ми живемо, – насамперед, що все зав'язано на соціальних мережах, які знаходяться в наших руках, також і про світ бізнесу, де цифрова компанія може досягати величезних масштабів практично відразу", - пояснює свій вибір журнал.

Друге місце віддали керівнику інтернет-компанії Amazon Джефф Безосу, чиї веб-сервіси - це "потужна трансформація бізнесу".

Під номером три в рейтингу розмістилася Мері Діллон, що за три роки керівництва американською компанією, що реалізує косметику, Ulta Salon, Cosmetics & Fragrance істотно збільшила її прибуток.

Гендиректор найдорожчої компанії Apple Тім Кук розташувався в рейтингу на 11 рядку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прибуток Facebook в III кварталі 2016 року склав 2,4 млрд доларів при понад 7 млрд доларів загального доходу.

Читайте в розділі

НБУ в жовтні виявив 32 нелегальних "обмінника" в Києві

Україна і Туреччина підпишуть угоду про сприяння та захист інвестицій

НБУ на 6 грудня послабив курс гривні до долара до 26,13

On Top