ЦСКА - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку

У матчі-відкритті Об'єднаного суперкубкау ЦСКА і "Металіст" в основний час переможця не виявили. А в післяматчевих пенальті москвичі виявилися вправнішими.

30 січня, 18:00
Петах-Тіква, "ХаМошава"
ЦСКА - Металіст, 0:0 (4:2 по пенальті)
ЦСКА:
Чепчугов, Фернандес, Березуцький Ст.,Ігнашевич, Караваєв, Вернблум, Ельм, Міланов, Дзагоєв, Витиньо, Муса
Металіст: Горяїнов, Ксьонз, Папа Гуйє, Моледо, Вільягра, Едмар, Богданов, Марлос, Дієго Соуза, Бланко, Девіч

Перемога ЦСКА

Але все вирішив Дзагоєв, який від штанги подарував ЦСКА перемогу.

Гомес не дав ЦСКА виграти. 3-2

Базелюк без розгону сильно відправив м'яч у сітку. 3-1

Бланко відправив м'яч під поперечину. 1-2

А Зрелек сильно відправив м'яч під ліву штангу - 2-0!

Ну таке... З ударом Соузи впорався Чепчугов

А ось Тошич розвів Горяїнова і м'яч по різних кутах

Девіч б'є першим і потрапить у штангу.

Основний час закінчився. Чекаємо на серію пенальті.

90+1 хв. Девіч віддав на хід Гомесу і той пробивав з ударної позиції - м'яч пройшов поруч зі штангою.

ЦСКА - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку87 хв. Замість Витиньо вийшов Зрелек.

86 хв. Ксьондз класно обійшов опонента, увійшов у штрафну, але випустив м'яч за лінію.

82 хв. Заспокоїлася гра. М'яч в основному у ЦСКА, але небезпеки біля жодних воріт немає.

78 хв. Соуза дуже серйозно дивився на м'яч перед тим, як пробити зі штрафного, але вдарити нормально не зміг.

ЦСКА - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку74 хв. Замість Марлоса на полі з'явився Краснопьоров.

71 хв. Завівся ЦСКА, додав у швидкості, додав гостроти, але нормально пробити захисники не дають.

67 хв. Кілька небезпечних подач в штрафну Металіста ударами не завершилися, але армійцям напруженість створити вдалося.

65 хв. Щенникова забули в своєму штрафному майданчику захисники Металу і той сильно пробив по воротах - Горяїнов зреагував!

ЦСКА - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку63 хв. Набабкін і Базелюк вийшли замість Ельма і Муса.

61 хв. Гомес впав у штрафному після того, як обійшов Фернандеса, але пенальті немає.

57 хв. Набагато більше у другому таймі володіє м'ячем Металіст. ЦСКА виглядає досить слабо.

53 хв. Гомес віддав точно на Бланко в штрафну, але аргентинець, пробиваючи повз кіпера, не влучив по воротах.

52 хв. Дієго Соуза ефектно обігрався з Девічем, прокинув м'яч повз Березуцького, але Чепчугов дуже вчасно вийшов з воріт.

50 хв. Другий тайм почався з позиційної атаки Металу, яка нічим не закінчилася.

ЦСКА - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку46 хв. Щенников, Цубер і Олексій Березуцький замість Василя Березуцького, Міланова і Караваєва. А у Металіста вийшли Березовчук і Пшеничних замість Богданова і Вільягри.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

42 хв. Вільягра вирішив, що у нього сьогодні все вийде і пробив здалеку. Слабенько у нього з передчуттям.

38 хв. Вільягра красиво закручував м'яч від кута штрафного, але трохи не вистачило аргентинцеві точності.

34 хв. Відповідь від ЦСКА! Муса скинув під удар Дзагоєва, але той пробив з 11-метрової позначки в руки Горяїнова.

32 хв. Вільягра прострілив, Богданов сильно пробив з близька - Чепчугов витягнув м'яч з-під штанги!

31 хв. Марлос добре входив штрафну і прострілив, але нікого на м'ячі не було.

27 хв. Витиньо ніяк не міг вирішити чим завершити контратаку ЦСКА. І в підсумку пробив здалеку в руки Горяїнова.

26 хв. Якось мало фантазії у діях ЦСКА біля воріт Горяїнова. Начебто, м'яч тримається, а от що з ним робити - не знають.

22 хв. Досить легко фланги Металу доходять до штрафної суперника і намагаються створити небезпеку, але оборона армійців поки справляється з нападками харків'ян.

18 хв. Моледо небезпечно бив головою після подачі з правого флангу, але удар прийшовся прямо в голкіпера.

15 хв. Бланко непогано пробивав після пасу Богданова зі штрафного - м'яч пройшов трохи вище воріт.

13 хв. ЦСКА досить повільно розпоряджається м'ячем, але тим не менш, у них виходить добиратися до штрафної Металу. Справа навіть доходить до ударів, але вони не виглядають небезпечними.

9 хв. Муса переправляв у бік воріт м'яч після прострілу Міланова. М'яч прокотився повз воріт.

6 хв. Девіч заробив небезпечний штрафний і Марлос пробивав - Чепчугов зумів накрити м'яч.

2 хв. Поки м'яч тримається в ногах гравців ЦСКА

Обидві команди на полі, а значить, ми можемо починати!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу ЦСКА - "Металіст".

Обидві команди з усією можливою серйозністю ставляться до матчів Об'єднаного турніру. Ясно, що для всіх учасників ці матчі є можливістю якісно підготуватися до сезону. Так що, боротьба очікується цілком не товариська.

"Зрозуміло, що ми хочемо зіграти успішно, однак це не буде нашим основним завданням. Головне - це навантажити футболістів, тому що нинішній збір для нас є основним", - заявив головний тренер харків'ян Мирон Маркевич напередодні першого матчу.

А ось головний тренер ЦСКА Леонід Слуцький планує розбавляти основу армійців молодими бійцями.

"Ми взяли з собою на збір тих молодих гравців, які давно працюють з основним складом. Тренуються вони нарівні з іншими футболістами, і ігровий час отримують в залежності від того, які результати показують на заняттях, наскільки вони сильні і конкурентоспроможні. Безумовно, планується їх участь у всіх матчах турніру".

Приклад літнього Об'єднаного турніру показав, що даний захід цікавий вболівальникам. А якщо їм цікаво, то і футболісти будуть старатися.