ru ua

ЦВК зареєструвала Яроша кандидатом у Президенти (оновлено)

Таким чином, зараз зареєстрований 21 кандидат у Президенти.

Центральна виборча комісія 1 квітня зареєструвала кандидатом у Президенти України як самовисуванця лідера організації "Правий сектор" Дмитра Яроша. Про це РБК-Україна заявив голова прес-служби ЦВК Костянтин Хівренко.

Раніше ЦВК відклала розгляд реєстрації Яроша через проблеми з документами, що підтверджують внесення застави 2,5 млн грн, проте пізніше ЦВК отримала довідку з "Ощадбанку", що підтверджує внесення застави саме Ярошем.

За його реєстрацію проголосували 15 членів ЦВК.

Ярош подав документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом на посаду Президента України 29 березня.

У 2013 р. Ярош задекларував відсутність доходу. Про це йдеться в його декларації про майно, доходи та витрати, опублікованій на офіційному сайті ЦВК. У декларації він зазначив, що тимчасово не працює. Ярош має квартиру площею 46,4 кв. м. Крім того, він володіє легковим автомобілем Skoda Octavia A5 2009 року випуску.

Як повідомлялося, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок допускає союз з лідером "Правого сектора" Дмитром Ярошем на президентських виборах в Україні. "У тому числі ми не виключаємо, що можуть бути відповідні домовленості з іншою націоналістичною політичною силою, появу якої ми позитивно сприймаємо. Ми навіть дуже схвально ставимося до того, що і в парламенті може бути представлена ​​не одна націоналістична партія", - заявив Тягнибок.

Також 1 квітня ЦВК зареєструвала кандидатом у Президенти лікаря Ольгу Богомолець як самовисуванця.

В цілому, сьогодні були зареєстровані 7 кандидатів: глава Української народної партії Олександр Клименко, екс-глава Антимонопольного комітету України Василь Цушко (як самовисуванець), а також лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко і екс-міністр соціальної політики Наталія Королевська (як самовисуванець).

Таким чином, на даний момент зареєстрований 21 кандидат у Президенти.

Нагадаємо, дострокові президентські вибори в Україні призначено на 25 травня 2014 р.