ru ua

ЦВК відклала розгляд реєстрації Яроша кандидатом у Президенти

Центральна виборча комісія (ЦВК) сьогодні, 1 квітня 2014 р., на своєму засіданні відклала розгляд реєстрації кандидатом у Президенти України лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша.

Центральна виборча комісія (ЦВК) сьогодні, 1 квітня 2014 р., на своєму засіданні відклала розгляд реєстрації кандидатом у Президенти України лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша. Про це стало відомо під час засідання ЦВК, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Підставою для оголошення перерви у розгляді кандидатури Яроша стала претензія комісії щодо наявності достовірного підтвердження того, що необхідна для реєстрації кандидатом у Президенти застава у 2,5 млн грн була внесена самим кандидатом, а не третьою особою.

Як зазначила член Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна, це питання стоїть так гостро через те, що у податковій декларації Яроша та його сім'ї за 2013 р. в графі доходи поставлені прочерки.

У зв'язку з цим ЦВК прийняла рішення зробити перерву у розгляді реєстрації Яроша і перенести це питання на завтра, 2 квітні 2014 р., на 16:00, щоб детальніше розглянути надані ним документи.