ru ua

ЦВК зареєструвала вже 1,3 тис. кандидатів за списками партій, 1,2 тис. мажоритарників і 220 спостерігачів на вибори Ради

Станом на 24 вересня Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала 1302 кандидати в народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів 26 жовтня 2014 р. в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Станом на 24 вересня Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала 1302 кандидати в народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів 26 жовтня 2014 р. в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Про це повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК.

З них:

222 - включені у виборчий список політичної партії "Народний фронт";

215 - включені до виборчого списку політичної партії "Батьківщина";

205 - включені до виборчого списку Комуністичної партії України;

200 - включені до виборчого списку партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна";

173 - включені до виборчого списку політичної партії "5.10";

146 - включені до виборчого списку політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)";

90 - включені до виборчого списку партії "Відродження";

34 - включені до виборчого списку політичної партії Громадянський рух України;

17 - включені до виборчого списку політичної партії "Інтернет партія України".

"В одномандатних виборчих округах зареєстровано 1187 кандидатів у народні депутати України, в тому числі висунутих шляхом самовисування - 706, партіями - 481", - йдеться в повідомленні.

Крім того, розглянувши відповідні звернення від іноземної держави та міжнародної організації, ЦВК зареєструвала 110 офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України, зокрема: 14 - від Французької Республіки, 96 - від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Таким чином, загальна кількість зареєстрованих міжнародних офіційних спостерігачів становить 220 осіб.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України доручив Центрвиборчкому вести закупівлю послуг з підтримки, обслуговування та модифікації Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.