ua ru

ЦВК зареєструвала 420 з 423 нардепів

ЦВК зареєструвала 420 з 423 нардепів На фото: голова ЦВК Михайло Охендовський
Центральна виборча комісія 28 листопада зареєструвала Сергія Рудика, обраного на виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 198.

Центральна виборча комісія 28 листопада зареєструвала Сергія Рудика, обраного на виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 198. Таким чином, ЦВК зареєструвала вже 420 з 423 нардепів, повідомляє прес-служба комісії.

"Розглянувши відповідне питання, Комісія зареєструвала народним депутатом України Рудика С. Я., обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатному виборчому окрузі № 198, який висувався шляхом самовисування", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, ЦВК зареєструвала 420 народних депутатів України.

Крім того, під час засідання було розглянуто заяву В. О. Воскресенського від партії "Самопоміч", який звернувся з проханням продовжити термін реєстрації нардепом на 6 місяців.

"Розглянувши зазначені документи, Комісія визнала зазначені в заяві причини поважними. А також встановила строк подання Воскресенським Ст. А. в ЦВК документів, необхідних для її реєстрації народним депутатом України до 27 травня 2015 р.", - повідомили в комісії.

Нагадаємо, вчора ЦВК зареєструвала 419 нардепів з 423.