ЦВК сьогодні знищить матеріали відеоспостереження з виборів народних депутатів 2012 р

Центральна виборча комісія сьогодні, 15 листопада 2013 р., здійснить знищення матеріалів відеоспостереження, створених під час чергових виборів народних депутатів 2012 р. Про це повідомила прес-служба ЦВК. 

"13 листопада виповнився рік відтоді, як ЦВК офіційно оприлюднила результати чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 р. Як відомо, на відміну від усіх попередніх, ці вибори проводилися з використанням системи відеоспостереження... Згідно законодавства, інформація, створена з використанням системи відеоспостереження, зберігається Центральною виборчою комісією протягом одного року з дня офіційного оприлюднення результатів виборів народних депутатів України, після чого підлягає знищенню.", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, з 14 листопада ЦВК позбавлена законних підстав для забезпечення подальшого зберігання вказаної інформації. Продовження такого зберігання стало б порушенням закону.

Одночасно Центральна виборча комісія сподівається, що, у разі ухвалення нового закону щодо застосування системи відеоспостереження при проведенні майбутніх виборів, таким законом обов'язково буде передбачено і зберігання відповідних відеоматеріалів упродовж п'ятирічного строку зберігання виборчої документації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся