ua ru

ЦВК повторно визнала самовисуванця Сажко переможцем в окрузі №59

Центральна виборча комісія встановила результати виборів у виборчому окрузі №59 (Донецька область) і визнала переможцем мера самовисуванця Сергія Сажко.

Центральна виборча комісія встановила результати виборів у виборчому окрузі №59 (Донецька область) і визнала переможцем мера самовисуванця Сергія Сажко. Відповідну постанову було прийнято сьогодні під час засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

"Для виконання ухвали Вищого адміністративного суду України, на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів на виборчих дільницях, у тому числі з поміткою "Уточнений", та протоколів окружної виборчої комісії про повторний підрахунок голосів виборців ЦВК встановила підсумки голосування окрузі №59",- йдеться в постанові.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд України відмовився задовольнити клопотання програв вибори кандидата в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №59 (Донецька обл.) Валентина Манько про перегляд попереднього рішення ВАСУ в силу нововиявлених обставин.