ru ua

ЦВК пояснює відмову в реєстрації кандидатів від "Волі" неправильно оформленими партією документами

Центральна виборча комісія пояснює відмову в реєстрації кандидатів від "Волі" на вибори у Верховну Раду неправильно оформленими партією документами.

Центральна виборча комісія пояснює відмову в реєстрації кандидатів від "Волі" на вибори у Верховну Раду неправильно оформленими партією документами. Про це йдеться в повідомленні прес-служби секретаріату ЦВК.

"До Центральної виборчої комісії 17 вересня 2014 р. надійшли заяви Політичної партії "Воля" разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України... Розглянувши зазначені документи, ЦВК встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України", - йдеться в повідомленні.

Так, ЦВК вказує, що рішення зборів партії "Воля" щодо висування кандидатів у народні депутати України не було засвідчене печаткою, а також і не було підписано Анною Мельник, яка, згідно з документами, є чинним керівником партії.

Таким чином, комісія зазначає, представлені документи з юридичної точки зору, не є тими документами, на підставі яких ЦВК могла б прийняти рішення про реєстрацію кандидатів у народні депутати.

"У реєстрації кандидатів на підставі документів, подібних тим, які були подані політичною партією "Воля", було б відмовлено і будь-якої іншої партії, незалежно від її назви і політичної програми", - уточнюють в ЦВК.

Також у ЦВК назвали звинувачення на свою адресу у зв'язку з цією ситуацією "безглуздими" і "безпідставними".

Як відомо, ЦВК зареєструвала вже 690 кандидатів в нардепи за списками партій і 676 кандидатів-мажоритарників.