ru ua

ЦВК призначить повторний підрахунок голосів на окремих ділянках двох округів

Центральна виборча комісія призначить повторний підрахунок голосів на окремих ділянках двох виборчих округів.

Центральна виборча комісія призначить повторний підрахунок голосів на окремих ділянках двох виборчих округів. Про це на брифінгу повідомив голова ЦВК Михайло Охендовський, передає кореспондент РБК-Україна.

"У двох випадках Центральною виборчою комісією встановлено розбіжності між тими даними, які окружні виборчі комісії ввели в систему "Вибори" на підставі поданого до них комплекта протоколів дільничних виборчих комісій та інших протоколів дільничних виборчих комісій, які є в розпорядженні кандидатів у народні депутати України, членів виборчих комісій, довірених осіб кандидатів, спостерігачів. Буде призначено повторний підрахунок голосів виборців на відповідних виборчих дільницях. У разі, якщо буде встановлено, що окремі члени дільничних виборчих комісій підписали протоколи, які не відповідають дійсності, то такі члени будуть притягнуті до відповідальності", - розповів Охендовський.

За його словами, до кримінальної відповідальності буде притягнуто і члени окружкомів, які незаконно встановили підсумки голосування.

Охендовський зазначив, що рішення про перерахунок голосів на окремих дільницях ЦВК може бути ухвалене вже сьогодні.

У той же час він відмовився називати дані округу, щоб це не було розцінено як тиск на членів окружкомів.

Нагадаємо, сьогодні Охендовський дав доручення звірити дані протоколів ОВК та "Свободи".