ua en ru

ЦВК змінила адресу двох окружних комісій в Донецькій області

Центральна виборча комісія змінила адресу окружних виборчих комісій на виборах народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 45 та 51 у Донецькій області у зв'язку з проведенням в регіоні антитерористичної операції.

Центральна виборча комісія змінила адресу окружних виборчих комісій на виборах народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 45 та 51 у Донецькій області у зв'язку з проведенням в регіоні антитерористичної операції. Відповідну постанову було прийнято сьогодні під час засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

Згідно з прийнятою постановою, окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №45 буде здійснювати свої повноваження за адресою вул. 50-річчя СРСР, д. 89 смт Желанне Ясинуватського району Донецької області, в свою чергу окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №51 працюватиме Станції Майорської в місті Горлівка Донецької області.

Зазначимо, станом на 7 жовтня ЦВК змінила адресу чотирьох окружних комісій.

Так, 3 жовтня ЦВК змінила адресу окружної комісії в одномандатному окрузі №104 у Луганській області у зв'язку з проведенням АТО.