Яценюк вважає заяву Трампа щодо Криму важливим кроком на підтримку України

НовиниПолітика    15.02.2017 - 10:18
Фото: Арсеній Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк

Яценюк прокоментував заяву Трампа

Лідер "Народного фронту", екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк привітав висловлену речником Білого дому позицію президента США Дональда Трампа стосовно припинення Росією насильства в Україні та повернення Криму. Про це політик написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Це важливий крок нової американської адміністрації, який відображає послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України", - написав він.

На думку Яценюка, така позиція Трампа додає необхідної та очікуваної ясності щодо підходів глави США у справі стримування російської агресії і мирного врегулювання.

"Це принциповий сигнал світовому співтовариству для консолідації сил на захист міжнародного права і цивілізованого світоустрою… Свободою і міжнародним правом не торгують. Агресія має бути припинена, а справедливість – відновлена", - зазначив Яценюк.

 

Вітаю висловлену речником Білого Дому позицію Президента Сполучених Штатів Дональда Трампа стосовно припинення Росією на...

Опубліковано Арсенієм Яценюком 14 лютого 2017 р.

Нагадаємо, за словами прес-секретаря Білого дому Шона Спайсера, Дональд Трамп дав зрозуміти, що очікує від Росії повернення анексованого Криму Україні та зниження рівня насильства на Донбасі. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top