Яценюк вважає фракцію "Народного фронту" реальним здобутком

НовиниПолітика    08.11.2016 - 21:00
Фото: Арсеній Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк вважає фракцію "Народного фронту" реальним здобутком. Про це Яценюк заявив в інтерв’ю українським ЗМІ.

"Вважаю фракцію "Народного фронту" реальним здобутком. Сьогодні фракція демонструє не просто дисципліну, але й відповідальність", - наголосив він.

Яценюк підкреслив, що в той час, коли він був прем'єр-міністром, фракція "Народного фронту" взяла на себе удар, ухвалюючи в парламенті складні, але необхідні рішення: "Вони фактично взяли на себе частину відповідальності. Вони ж асоціювалися повністю з непопулярними рішеннями Прем'єр-міністра Яценюка. Ніхто не розбирався  в тому, що це коаліційний Уряд, що в цьому Уряді у Яценюка тільки три міністри, а всі інші -  від інших політичних сил. І всі ці люди прийняли удар на себе. Тому після всіх ударів вони реально загартувалися".

"Вважаю, що ми так само повинні тримати єдність коаліції, і все одно треба рухатися вперед. Не дивлячись на всю ту кампанію проти нас, яка була. Ми перегорнули цю сторінку. Далі історія нас всіх розсудить, хто був правий, а хто ні", - додав він.

Яценюк наголосив, що переконаний в монолітності фракції: "Були прогнози, що Яценюк тільки піде з (поста, - ред.) прем'єра, і фракція розсиплеться буквально через тиждень. Ми довели, що це неправда. Реально політична партія "Народний фронт" і фракція "Народного фронту" є прикладом. І ми не повторили попередніх політичних історій, як, наприклад, було в "Батьківщині", коли Тимошенко пішла з прем'єр-міністра-  там залишилося 30% від фракції".

Лідер "Народного фронту" підкреслив, що всі 82 депутати фракції "тримаються разом": "Кожну людину, яка є членом нашої фракції, я поважаю. Нас ніхто не зрадив. Ніхто".

"Наша фракція багато що пройшла. В неї з'явився реальний командний дух. Всі розуміють, що одна особистість ніщо не вартує без колективної цінності. І всі усвідомили цю колективну цінність", - сказав Арсеній Яценюк.

On Top