Яценюк розраховує на приватизацію ОПЗ в 2016 році

НовиниЕкономіка    29.01.2016 - 15:52
Фото: Арсеній Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк

У поточному році, за словами прем'єр-міністра, приватизація може стати основному шляхом залучення інвестицій

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розраховує, що "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) буде приватизований у 2016 році. Про це він повідомив в ході засідання Ради фінансової стабільності, передає кореспондент РБК - Україна.

"Після кількох десятків спроб нам все-таки вчора вдалося проголосувати в першому читанні закон про чесної і прозорої приватизації... Є можливість проголосувати цей закон і в поточному році провести приватизацію зразок тієї, яка була проведена майже 10 років тому по "Криворіжсталі". Сподіваюся, що першим таким об'єктом буде "Одеський припортовий завод" і ця приватизація повинна стати зразковою в частині залучення цього інвестора та отримання максимальної ціни від цього об'єкта",- сказав Яценюк.

За його словами, це дозволить залучити сотні мільйонів доларів на державний бюджет, створити нові робочі місця і запустити нові стандарти управління майном.

Варто підкреслити, що прем'єр також назвав приватизацію основним шляхом залучення іноземних інвестицій в країну в 2016 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк може піти у відставку.

Читайте в розділі

Заборгованість по зарплаті в Україні у вересні зросла майже до 2 млрд гривень 

Княжицький зазначив в е-декларації два будинки, дві квартири і понад 1 млн доларів готівкою

НБУ на 28 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,53

On Top