Яценюк прокоментував рішення комітету постійних представників при Раді ЄС "безвизу"

НовиниПолітика    17.11.2016 - 18:05
Фото: Арсеній Яценюк
Фото: Арсеній Яценюк

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк привітав позитивне рішення комітету постійних представників держав-членів при Раді Європейського Союзу про надання безвізового режиму для України. Про це він написав у своєму Facebook.

"Виконавши свої зобов'язання, Україна справедливо очікує, що зустрічні кроки зробить Європейський Союз", - йдеться в повідомленні.

"З Брюсселя надходять добрі новини. Це ще не фінал. Але це - вагомий результат", - написав Арсеній Яценюк.

"Починаючи з 2014 року, уряд України, який я мав честь очолювати, разом з Президентом, Верховною Радою у співпраці з громадянським суспільством, зробили все можливе для виконання умов для отримання безвізового режиму з ЄС", - підкреслив він.

За словами лідера "Народного фронту", цей курс продовжили нинішня коаліція і уряд.

"Виконавши свої зобов'язання, Україна справедливо очікує, що зустрічні кроки зробить Європейський Союз. Це - справа відповідальності, справедливості і довіри", - підкреслив Арсеній Яценюк.

"Ми наближаємося до мети. Але розслаблятися ще не можна. Наш головний висновок - ми демонструємо гідне ставлення до цього слова. І найважливішим є те, що досягаємо результатів, коли діємо разом - і державне керівництво, і політики, і суспільство", - підкреслив він.

"Нам хочуть нав'язати розбрат. Але успіх принесуть нам лише політичну єдність, відповідальна і результативна політика влади, дотримання слова і впевненість, що ми все зможемо зробити на користь Україні", - написав лідер "Народного фронту".

On Top