Яценюк: уряд виступає за ухвалення зі змінами до Конституції законів про статус суддів і судоустрій

Уряд виступає за ухвалення зі змінами до Конституції нових законів про статус суддів і судоустрій, за призначення нових і чесних суддів та запровадження інституту присяжних. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час церемонії вручення сертифікатів інструкторам категорії "В" Корпусу оперативно-раптової дії  Національної поліції у п’ятницю, 1 квітня.

"Те, що відбувається сьогодні в Україні в судовій системі, не може не викликати занепокоєння. Саме тому Уряд наполягає на внесенні змін до Конституції щодо судочинства, ухваленні одночасно з новою редакцією Конституції нових законів про статус суддів і судоустрій, запровадженні нової системи судів, призначенні нових і чесних суддів та запровадженні інституту присяжних", - наголосив прем’єр.


Арсеній Яценюк наголосив на необхідності забезпечення реального захисту свідкам, які дають свідчення в найскладніших кримінальних провадженнях. За його словами, саме це стане основним завданням групи "В" Корпусу оперативно-раптової дії.

Глава уряду підкреслив, що зараз громадянин може дати свідчення на процесі досудового слідства, але в суді внаслідок залякування чи тиску відмовляється від своїх свідчень. Арсеній Яценюк наголосив, що спецпідрозділ "КОРД" візьме під захист людей, які готові свідчити і говорити правду.

"Це дасть можливість країні побудувати нову якісну систему правосуддя і притягувати до відповідальності найбільш впливових злочинців в країні", - додав він. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся