Яценюк у Берліні зустрівся з держсекретарем МЗС Німеччини

НовиниПолітика    14.11.2016 - 17:11
Фото: Арсеній Яценюк з Маркусом Едерером
Фото: Арсеній Яценюк з Маркусом Едерером

Дводенний візит Арсенія Яценюка до Берліна розпочався із зустрічі з державним секретарем МЗС Німеччини Маркусом Едерером. Про це повідомляє прес-служба "Народного фронта".

Зокрема, відбулося ґрунтовне обговорення міжнародного становища, ризиків і загроз, які впливатимуть на розвиток процесів у Європі та світі у перспективі. Особлива увага була присвячена питанням мирного врегулювання на сході України та протидії російській агресії.

Крім того, відбувся обмін думками стосовно політичної ситуації в Україні, та практичної підтримки курсу реформ.

Державний секретар підкреслив, що німецькі партнери з особливим визнанням ставляться до ролі й внеску Арсенія Яценюка у справу захисту української державності та реформ.


Арсеній Яценюк у свою чергу висловив вдячність керівництву закордонних справ Німеччини за надійну підтримку України і вагомий внесок у захист нашого суверенітету та безпеки.

Зазначається, що сьогодні запланована зустріч лідера «Народного фронту» з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. У рамках візиту на запрошення Фонду Конрада Аденауера Арсеній Яценюк також зустрінеться з провідними німецькими політологами, аналітиками та експертами у сфері міжнародних відносин.

On Top