Яценюк анонсував низку рішень щодо підвищення безпеки на дорогах

НовиниПолітика    16.03.2015 - 14:40

Кабінет міністрів готує ряд рішень для підвищення рівня безпеки на українських дорогах. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюка на селекторній нараді в Державній комісії з надзвичайних ситуацій, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я подивився статистику - на 22% зросла смертність на дорогах в 2014 р. Це неприпустимо. І сьогоднішнє наше засідання має на меті прийняття кількох рішень. Перше - це те, що стосується безпеки на дорогах. Я прошу міністра внутрішніх справ доповісти про те, які заходи будуть вживатися для створення патрульної служби та забезпечення відеоспостереження на всій території України за станом доріг - це перше завдання", - заявив Яценюк.

Другий завданням, за його словами, є забезпечення безпеки пасажирів мікроавтобусів. "Вони (автобуси, - ред.) повинні відповідати європейським стандартам. І відповідне переобладнання таких автобусів можливо тільки в тому випадку, якщо воно відповідає стандартам безпеки людини", - додав прем'єр.

Яценюк зазначив, що мінімум 1 млрд грн має бути негайно використаний "Укравтодором" для ремонту дорожнього покриття. "Я прошу міністра узяти на особистий контроль. Зима закінчилася і разом зі снігом у нас і асфальт закінчився. Тому терміново ремонт автодоріг", - заявив він.

Четверте завдання, за словами прем'єра, стосується залучення фінансування для обслуговування доріг місцевого значення.

"П'яте - це залучення кредитів ЄБРР на те, щоб не лише ямковим ремонтом займатися, тому що у нас одні ями латаються, інші з'являються. Загальна концепція будівництва доріг в Україні. Це робочі місця, це зайнятість для українських громадян, це доходи в бюджет", - підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні в ДТП під Полтавою за участю мікроавтобуса загинули 7 осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top