Ціни на нафтові ф'ючерси знижуються на очікування майбутньої публікації даних по запасах нафти в США

Ціни на нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet сьогодні знижуються. Станом на 14:45 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):

- IPE Brent Crude (січень) - 108,14 (-0,33) при діапазоні котирувань 107,91-108,63;

- Light, Sweet Crude Oil (грудень) - 92,61 (-0,42) при діапазоні котирувань 92,52-93,13.

Нафта на біржах сьогодні продовжує дешевшати. Тиск на нафтові котирування сьогодні надає майбутня 21 листопада публікація щотижневих даних Міністерства енергетики США по запасах нафти і нафтопродуктів в країні, які з середини вересня стабільно ростуть. Так, за офіційною інформацією, комерційні запаси сирої нафти в США за останні вісім тижнів (з 13 вересня по 8 листопада) збільшилися на 32,4 млн бар. і досягли максимуму майже за п'ять місяців - 388,1 млн бар.

Аналітики термінового ринку нафти не виключають того, що за підсумками чергової звітного тижня, що завершився 15 листопада, тенденція зростання нафтових запасів у США перервалася, в результаті чого вони вперше за дев'ять тижнів зменшилися приблизно на 0,5 млн бар. Однак учасники ринку не поспішають відкривати довгі позиції і чекають попередніх даних аналітичної організації "Американський інститут нафти" (American Petroleum Institute, або скорочено API), які будуть опубліковані після завершення сьогоднішніх торгів на біржах у Лондоні і в Нью-Йорку.

Напередодні нафта на біржах подешевшала. За підсумками торгів 18 листопада 2013 р. офіційна ціна нафти Brent вперше за три торгові дні встановилася нижче позначки 108,5 дол./бар., а офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) просіла до нового мінімуму з травня поточного року - до 93,03 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся