Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent продовжують знижуватися після виступу Бернанке

НовиниЕкономіка    26.08.2011 - 18:54

Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent, які з початку дня торгувалися в "мінусовій" зоні, продовжують знижуватися після виступу глави Федеральної резервної системи (ФРС) США Бена Бернанке, який дав невтішний прогноз щодо темпів відновлення американської економіки, але відмовився оголосити про негайний старт третього раунду програми кількісного пом'якшення, на яке розраховував ринок.
Станом на 17:15 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):
- Light, Sweet Crude Oil - 83,25 (-2,05 дол);
- IPE Brent Crude - 109,42 (-1,20 дол).
Зниженню цін на нафту сприяли і опубліковані сьогодні переглянуті дані по ВВП США за II квартал 2011 р. Як повідомило сьогодні Міністерство торгівлі США, ВВП країни в II кварталі 2011р., за переглянутими даними, виріс в порівнянні з попереднім кварталом на 1,0%, що виявилося трохи нижчим за прогноз. Аналітики очікували, що ВВП США в II кварталі 2011 р. зросте на 1,1%.
Трейдери побоюються, що на тлі такої макроекономічної статистики і відсутності негайних заходів підтримки економіки від ФРС США попит на нафту може впасти до низьких значень. Аналітики Deutsche Bank приєдналися до експертів інших організацій, хором оповіщають про зниження прогнозів щодо цін на нафту. Так, згідно з думкою експертів Deutsche Bank, прогноз за вартістю нафти Brent на 2011 р. понижений до 112 дол./бар. з 114 дол./бар., а марки Light Sweet - до 94 дол./бар. з 100 дол./бар.
З початку сьогоднішніх торгів ціни на нафтові ф'ючерси знижувалися через їх технічні продажі. Раніше, за період 18-25 серпня, ціна нафти Brent виросла на 3,63 дол., або на 3,4%, а ціна нафти WTI (Light Sweet) додала 2,92 дол., або 3,5%. З цієї причини інтерес до покупок нафтових ф'ючерсів сьогодні дещо ослабів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top