ru ua

Ціни на нафту знижуються через надмірні пропозиції, - ЗМІ

Ціни на нафту знижуються через надмірні пропозиції, - ЗМІ
Ціни на нафту знижуються, тому що пропозиція залишається надмірною, незважаючи на зниження видобутку в Лівії.

Ціни на нафту знижуються, тому що пропозиція залишається надмірною, незважаючи на зниження видобутку в Лівії. Про це повідомляє Reuters.

До 8.40 мск ф'ючерси на Brent подешевшали на 0,51 дол. до 81,16 дол. за барель, а ф'ючерси на WTI - на 0,50 дол. до 77,44 дол. за барель. У вівторок ціна Brent знизився до чотирирічного мінімуму, а з кінця червня світові ціни на нафту впали на 30 відсотків.

Велике нафтове родовище ель-Шарара в Лівії не працює після його захоплення однією з борються за владу угруповань, і експорт з порту Харига в обсязі 120 тис. барелів на добу зупинений через вимоги підвищення зарплати.

Напередодні наради ОПЕК 27 листопада серед представників країн картелю ходять розмови про можливе зниження квоти на видобуток на 500 тис. барелів на добу з нинішніх 30 млн, однак аналітики сумніваються, що таке рішення буде прийнято.

"Загальна думка така, що ОПЕК не зробить ніяких дій, а якщо й зробить, то недостатньо серйозні, щоб вплинути на ціни", - сказав старший аналітик CMC Markets у Сіднеї Рік Спунер.

Нагадаємо, вчора ціна на нафту Brent впала нижче 82 дол./барель.