У центрі Києва обмежать рух транспорту

НовиниСуспільство    27.07.2017 - 01:21
Фото: транспорт Києва (kyivcity travel)
Фото: транспорт Києва (kyivcity travel)

Рух обмежать у зв'язку з проведенням заходів до річниці хрещення Київської Русі-України

У центрі Києва 27 липня обмежать рух транспорту через проведення заходів до річниці хрещення Київської Русі-України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Обмеження діятиме 27 липня з 11:00 до 16:30 на вул. Трьохсвятительській (на ділянці від Михайлівської до Європейської площі). Також на Володимирському узвозі (від Поштової до Європейської площі), на Парковій дорозі (від Алею Героїв Крут до вул. М. Грушевського), вул. М. Грушевського (від вул. Шовковичної до Європейської площі) та вул. Хрещатик (від вул. Б. Хмельницького до Європейської площі). При цьому рух по Хрещатику від вул. Михайлівської в напрямку Бессарабської площі буде відкрито.

Також нагадаємо, що обмеження будуть діяти з 27 до 30 липня у центральній частині Києва згідно з розпорядженням КМДА № 870.

На час обмеження руху будуть внесені зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить через місця проведення заходів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві сьогодні, 26 липня 2017 року, стався вибух у житловому будинку на Голосієво.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top