Центральним питанням саміту G20 у листопаді 2011 р. стане грецька криза

Понеділок 10 жовтня 2011 15:38

Центральним питанням саміту "великої двадцятки" (G20), який відбудеться на початку листопада 2011 р. у Каннах, стане грецька боргова криза, що таїть у собі небезпеку поширення на інші країни зони євро. Про це говориться в документі, направленому головою Європейської комісії Жозе-Мануелем Баррозу і Президентом Євросоюзу (ЄС) Херманом ван Ромпеєм, який опинився в розпорядженні Reuters.
У документі наголошується, що саміт "великої двадцятки" 3-4 листопада 2011 р. буде присвячений питанням зростання світової економіки на тлі економічного стану США і країн, що розвиваються.
"Європа буде в центрі уваги на саміті в Каннах. Наша позиція така: якщо Європа не вирішить проблему боргової кризи, це буде мати негативні наслідки для всієї світової економіки. У зв'язку з цим необхідно продемонструвати, що ЄС готовий зробити все можливе для того, щоб подолати поточні труднощі", - наголошується в листі Баррозу і ван Ромпея.
Європейські лідери відзначили також, що, крім боргової кризи в єврозоні, існує ряд інших питань, яким також необхідно приділити увагу, наприклад, питання курсу юаня і держборгу США.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся