Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні вперше за сім торгових днів перевищила значення 108 дол./бар

П'ятниця 23 грудня 2011 14:36

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні вперше за сім торгових днів перевищила значення 108 дол./бар. Нафтова суміш BFOE сьогодні подорожчала на 62 центи, або на 0,6%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 108,01 дол./бар. - найвищий показник після 14 грудня.
У поточному році максимальне значення ціни нафтової суміші BFOE було зареєстроване за станом на 2 травня 2011 р. - 125,55 дол./бар., а її мінімум припав на 3 січня ц. р. - 93,20 дол./бар.
На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафтової суміші BFOE формується індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконань) операцій по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. Зокрема від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання операцій з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся