Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні опустилася до свого тижневого мінімуму - 110,13 дол./ бар

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні опустилася до свого тижневого мінімуму. Нафтова суміш BFOE сьогодні подешевшала на 1,51 дол, або на 1,4%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 110,13 дол. / бар. - Найнижчий показник після 12 жовтня ц.р.
У поточному році максимальне значення ціни нафтової суміші BFOE було зареєстровано 2 травня 2011р. - 125,55 дол. / бар., А її мінімум припав на 3 січня ц.р. - 93,20 дол. / бар.
На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафтової суміші BFOE формується індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся