Ціна нафтової суміші BFOE 23 серпня змінилася незначно, підвищившись до 107,45 дол./бар

НовиниЕкономіка    23.08.2011 - 14:46

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) 23 серпня 2011 р. змінилася незначно, підвищившись до 107,45 дол./бар. Нафтова суміш BFOE сьогодні подорожчала на 5 центів після того, як напередодні її ціна опустилася до мінімуму за шість торгових днів - 107,40 дол./бар.
Відзначимо, ціна нафтової суміші BFOE формує біржовий індикатор IPE Brent Index, що відображає динаміку її середньозваженої ціни за 21 торговий день. IPE Brent Index розраховується на ICE Futures Europe щодня, а його значення, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюється остаточна ціна виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: IPE Brent Crude, Urals
On Top